صنعت بازیافت CRV انجمن تجارت جدید ایجاد کرد

15 آگوست صنعت بازیافت CRV انجمن تجارت جدید ایجاد کرد

حفاظت CRV نماینده ی تمام عناصر فرآیند بازیافت و زنجیره تامین است.

صنعت بازیافت CRV یک انجمن جدید تجاری به نام حفاظت CRV ( (PCRVرا راه اندازی کرد که یک سازمان غیر انتفاعی است که نماینده ی تمام عناصر فرآیند بازیافت و زنجیره تامین را با تمرکز بر حمایت از مراکز بازیافت محلی در ایالت کالیفرنیا می باشد.

این انجمن جدید به اعضای خود در ایجاد و پیوستن به جامعه بازیافت در سراسر کشور کمک می کند و پلتفرم هایی را برای شبکه ها فراهم کرده و فرصت هایی را برای تبادل دانش و تخصص فراهم می کند. همچنین حامی اصلی برای اعضایش است و برای ایجاد یک اقتصاد بازیافت پر جنب و جوش که از CRV و تمام چرخه عمر بازیافت پشتیبانی می کند تلاش خواهد کرد. علاوه بر این، PCRV فرصت های آموزشی را فراهم خواهد کرد و از آگاهی اعضا نسب به اعمال هر گونه تغییر در قوانین و مقررات که ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار دهد اطمینان حاصل می کند و کار با CalRecycle و شهرها و کشورهای مختلف برای اطمینان از نیازهای کسب و کار بازیافت کوچک به عنوان مقررات جدید در نظر گرفته می شود. این انجمن همچنین با سایر نهادهای ممتاز شریک است و برای افزایش آگاهی بازیافت با آنها کار می کند.

کنی لوونگ، رییس و مدیر عامل شرکت بازیافت مینگ (Recycling Ming) و رئیس هیئت مدیره محافظت CRV، در بیانیه ای گفتند: “بازیافت در حال تغییر است. بین نوسانات قیمت کالاها، گسترش قوانینی که بر ما اثر می گذارد بدون ورودی ها و عدم توانایی ما در تأثیرگذاری بر روشی که ما تنظیم کرده ایم، بازیافت کنندگان کوچک به آرامی از کسب و کار بیرون می روند.”

طبق گفته CalRecycle، در حال حاضر بیش از ۱۷۰۰ بازیافت کننده و پردازنده ی CRV در ایالت کالیفرنیا وجود دارد. بسیاری از این مراکز کوچک و خانوادگی هستند که اغلب با انتخاب های دشواری مواجه می شوند: فروشگاه را برای حضور در جلسات نظارتی یا جلسات شورای شهر و یا اقامت در محل سکونت خود باز می کنند، در حالی که پذیرفته اند که سرنوشت آنها بدون نمایندگی مورد بحث قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال، در سپتامبر ۲۰۱۷، شورای شهر فرسنو، ممنوعیت کامل مراکز بازیافت محلی را رد کرد و تمام ۲۲ مرکز بازیافت کوچک را در فرسنو حذف کرد و ۱۵ میلیون دلار در سال تخمین زده بود که باید به جیب شهروندان فرسنو بازگردد.

سوزان کالینز از موسسه بازیافت کانتینر در بیانیه ای گفت: “بازیافت جعبه های کنار خیابان همان بازخرید نیست. بازخرید جایی است که در آن مصرف کنندگان پول خود را پس می گیرند.”

این حکم متعاقبا توسط انجمن مواد غذایی کاليفرنيا به چالش کشیده شد و ممنوعیت در ماه می ۲۰۱۸ لغو شد. علاوه بر این، صدها جوامع روستایی بدون هیچ گونه فرصتی درحال بازخرید ظروف خالی خود هستند، زیرا هزینه های حمل و نقل با حجم کم همراه شده و امکان کسب و کار سودآور را غیر ممکن می سازد.  حفاظت CRV بر نیازهای منحصر به فرد اعضای آن متمرکز شده و آنها را برای نشست متقاعد می کند.

دیوید لارنس، رئیس و مدیر مالی RePlanet و مدیر کل حفاظت CRV، در بیانیه ای گفت: “بیش از ۹۰۰ مرکز بازیافت کالیفرنیا از سال ۲۰۱۳ بسته شده اند و نیاز به حمایت دارند. اگر ما می خواهیم اخاذی را متوقف کنیم، باید با هم متحد شویم و از تغییراتی که از صنعت ما حمایت می کنند حمایت کنیم و یک صدا مقرراتی که ما را اداره می کنند را بیان کنیم. محافظت CRV یک نیروی قدرتمند در صنعت خواهد بود و ما  زنجیره تامین بازیافت کامل را برای پیوستن به این سازمان تشویق می کنیم. ”

پس از راه اندازی، حفاظت CRV از تمام شرکت کنندگان در صنعت دعوت به پیوستن به انجمن می کند. با انجام این کار، شرکت کنندگان می توانند مزایای مراکز بازیافت محلی را ارتقاء دهند و اهداف اصلی نوآوری و بهترین شیوه در سراسر صنعت را ارتقا دهند.

شورای جدید انتخاب شده برای حفاظت CRV : کنی لوونگ (بازیافت مینگ)، رئیس؛ جک وایت (منطقه بازیافت)، معاون رئیس؛ جف دانلوی (بازیافت مینگ)، صندوق دار؛ دیوید لارنس (rePlanet)، مدیر کل؛ و جنا ابوت، مدیر اجرایی و دبیر.

 

No Comments

ارسال نظر