نمایشگاه چاپ دیجیتال پارچه پاریس (AVANTEX) بر تکنولوژی توسعه پایدار تمرکز می کند

14 آگوست نمایشگاه چاپ دیجیتال پارچه پاریس (AVANTEX) بر تکنولوژی توسعه پایدار تمرکز می کند

نمایشگاه چاپ دیجیتال پارچه پاریس (Avantex) بر تکنولوژی توسعه پایدار تمرکز می کند

Avantex پاریس، نمایشگاهی تجاری برای فن آوری های توسعه پایدار است که هر بخش از مد را مورد توجه قرار می دهد و بینش های عملی و پیش رو را به دنیای مد فردا فراهم می کند. این نمایشگاه تجاری از ۱۷ تا ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸ برگزار می شود و وعده داده است که امکانات بالقوه و ارزشمندی را برای بازدید کنندگانی که علاقه مند به تکنولوژی بالای مد هستند، در نظر گرفته است.

Avantex پاریس تحت حمایت نمایشگاه تجاری مسه فرانکفورت فرانسه است که نوآوری و توسعه پایدار را در قلب خدمات، امکانات یا فن آوری هایی برای منسوجات و پوشاک قرار می دهد. گروه مسه فرانکفورت فرانسه نمایشگاه های تجاری مد و منسوجات (سرچشمه لباس، Avantex، دنیای چرم، شال و روسری و نمایشگاه پارچه و مد پاریس) به نام The Fairyland for Fashion  با بیش از ۱،۸۵۰ غرفه به نمایش می گذارد.

مایکل اسکرپ، رئيس مسه فرانکفورت فرانسه می گوید: “هر فصل، Avantex پاریس، مطمئنا توجه زیادی از بازدید کنندگان را به خود جلب می کند. پیشنهادات موضوعی بسیاری برای محصولات وهمین طورتحقیقات دانشگاهی یا تحقیقات مستقل و راه اندازی این نمایشگاه ارائه شده که نه تنها لیبل ها، طراحان، نمایشگاه ها، محققان و دبیران را جذب می کند، بلکه فرصتی برای مبادله ایده ها و مقایسه دیدگاه دیگران است. Avantex تبدیل به یک شبکه واقعی، جمع کننده ایده ها و حتی یک آزمایشگاه می شود که به معنای واقعی، فراتر از دنیای مد است. ایجاد انگیزه برای هر بخش از دنیای مد، چیزی است که ما قصد داریم با Avantex Fashion Pitch پیش ببریم، رقابتی در همکاری با شریکمان Wirate سازماندهی شده که در هر فصل مانند نوری از یک استعداد جدید در صنعت جوانه می زند”.

سازمانی در یک اطلاعیه مطبوعاتی می گوید: درهفتمین نمایشگاه، چین و تایوان با پارچه هایی با تکنولوژی بالا از آسیا نماینده می شوند. همینطور کره جنوبی، با استعدادهای بیشمارش در ارائه پارچه ی Bosung نماینده می شود که در تحقیقات کاربردی و توسعه تجربی از موسسه بین المللی تکنولوژی صنعتی کره (KITECH) بهترین است.

مرکز اروپایی نساجی نوآورانه  (CETI)، مرکز تحقیقاتی بین المللی برای نوآوری نساجی اختصاص داده شده و لیبل TO & GUY با تکنولوژی پیشرفته  با یک بوتیک مجازی، حضور خود را نشان داده است.  جنبه آزمایشگاهی این نمایشگاه در ابتدا توسط  La Fabrique، مدرسه مد و هنرهای تزئینی از منطقه ایالت دلفی فرانسه، نشان داده خواهد شد که نتیجه همکاری آن با سازمان مد Tech خواهد بود و در مرحله دوم برنامه Chemarts دو دپارتمان از دانشگاه آلتو فنلاند را به هم پیوند می دهد:  یکی مدرسه مهندسی شیمی و دیگری مدرسه هنر، طراحی و معماری.

Avantex Paris از فوریه ۲۰۱۸، به برنده جایزه Avantex Fashion Pitch، کوکو و ریکو، کارگاه تولید لباس برای کانالهای عرضه محلی خوشامد می گوید. مذاکرات تخصصی برای بخش طراحی آینده نیز برای بازدید کنندگان سازماندهی شده است. علاوه بر این، موسسهDeutsche InstitutfürTextil und Faserforschung (DITF)  جلسه ای را در زمینه تولیدات محلی و واکنش زنجیره تامین ترتیب داده است: واحدهای تولید کوچک با ترکیب پارچه و تکنولوژی دیجیتال در پاسخ به بازار. (KD)

جلسه ی خبری Fibre2Fashion– هند

No Comments

ارسال نظر